Nazlı SELEK “Taşıyan/Taşıtan Sorumlulukları’’ (Online Katılım)

WISTA TURKİYE – UTİKAD EĞİTİMLERİ BAŞLADI.

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) büyük toplantı salonunda gerçekleşen ilk eğitim Av. Nazlı Selek tarafından “Deniz Kazası Vaka Çalışması Müşterek Avarya” konusuyla verildi.

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UTİKAD) ve Uluslararası Deniz Ticareti ile İştigal Eden Kadınlar Derneği WISTA Türkiye arasında, lojistik sektöründe ‘kadın’ odaklı çalışmalar kapsamında imzalanan iş birliği eğitim protokolü hayata geçti. 

25 Ocak tarihinde, İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) büyük toplantı salonunda gerçekleşen ilk eğitim Av. Nazlı Selek tarafından “Deniz Kazası Vaka Çalışması Müşterek Avarya” konusuyla verildi. 

Tüm sektör çalışanlarının kayıt yaptırarak ücretsiz olarak yararlanabildiği eğitimler, 2023 yılının Haziran ayına kadar devam edecek.

EĞİTİM PROGRAMI

22 Şubat 2023: 16:00-18:00 – WISTA Türkiye – Melike Aysu GÜRGAN “Demurage / Light Time” (Online Katılım)
29 Mart 2023: 16:00-18:00 – WISTA Türkiye – Nazlı SELEK “Taşıyan/Taşıtan Sorumlulukları’’ (Online Katılım)
26 Nisan 2023: 16.00-18:00 UTİKAD – Ebru FEDAKAR/Arkın OBDAN ‘’Çekilemeyen Yükler-Gümrük ve Antrepo (Online Katılım)
17 Mayıs 2023: 16:00-18:00 – UTİKAD – Yüksel KAHRAMAN / Av. Egemen Gürsel ANKARALI “Ordino ve Konşimento” (Online Katılım)
21 Haziran 2023: 16:00-18:00 WISTA Türkiye – Nazlı SELEK “Ambargolar” (Online Katılım)

Bilgi ve Detay için: 
UTİKAD        : egitim@utikad.org.tr
WISTA Türkiye    : info@wistaturkiye.org 

HABER LINKLERI:

https://www.denizhaber.com/wista-turkiye-utikad-egitimleri-basladi
https://www.7deniz.net/wista-turkiye-yeni-yonetimini-belirledi
Etkinlik detayları

  Bazı etkinliklerimiz sadece üyelere özel olmakla birlikte çoğunlukla herkesin katılabileceği etkinlikler düzenliyoruz. Etkinliğe katılım için gerekli koşullar etkinlik sayfalarında belirtilecektir.

  Evet, Wista Türkiye üyeliği ücretlidir ve üyelere özel etkinlikler düzenlenmektedir.

  Evet, etkinlik tarihinden 24 saat öncesine kadar aldığınız biletlerinizi iptal edebilir ve ücret iadesi talep edebilirsiniz.

  Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü sürmekte, EFT/Havale yöntemi ile yaptığınız ödemelerin iadesi ise 7 iş gününü bulmaktadır.

  Evet, kredi kartı ve banka kartı kullanarak ödeme yapabilir, bunların yanı sıra EFT/Havale ödeme seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

   Etkinlik detayları
   Sepetiniz
   • No products in the cart.
   0