Speakers

Suzan ATASOY
Wista Türkiye Başkanı
Egemen Gürsel ANKARALI
Ankaralı Hukuk Bürosu Kurucusu
1983 İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, 1986 İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yüksek Lisans mezunudur.1992 yılından bu yana, Avukatlık yapmaktadır.
Yüksel KAHRAMAN
ORIGIN LOGISTICS Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü
Arkın OBDAN
Obdan Sistem şirketinde Kurucu Ortak
1947 yılında kurulmuş olan Gümrük Müşavirliği Şirketimizin üçüncü kuşak temsilcisi olarak, 25 seneyi aşan tecrübe ile dış ticarete bağlı tedarik zincirinin her aşamasında danışmanlık, eğitim, yönetim, lojistik ve gümrük müşavirliği hizmetlerinin sağlanması.1947 yılında kurulmuş olan Gümrük Müşavirliği Şirketimizin üçüncü kuşak temsilcisi olarak, 25 seneyi aşan tecrübe ile dış ticarete bağlı tedarik zincirinin her aşamasında danışmanlık, eğitim, yönetim, lojistik ve gümrük müşavirliği hizmetlerinin sağlanması.
Ebru FEDAKAR
Internal Audit & Corporate Risk Director
Nazlı SELEK
CEO & Founder
Nazlı Selek ağırlıklı olarak Ticaret ve Şirketler Hukuku, Taşıma Hukuku, Deniz Hukuku, Medya ve Eğlence Hukuku, Regülasyon Uyum ve Çevre Hukuku alanlarında yerli ve yabancı müvekkillere danışmanlık ve dava avukatlığı hizmetleri vermektedir. 
Melike Aysu GÜRGAN
CEO & Founder
Savaş KARAKAŞ
Sunucu
1993-94 yıllarında Türkiye'nin ilk sabah programı atv'de Sabah'ın sunucusu olarak televizyonculuğa başlamış, daha sonra çeşitli yarışmaların ve müzik-eğlence programlarının sunuculuğunu yapmıştır.
Etkinlik Ara
Sepetiniz
  • No products in the cart.
0